NINA OTTOSSON KOERA MAIUSEPALL S SININE

8.56 (sis. KM)

Tootetutvustus, otstarve
Aseta selle põrkava ja veereva palli sisse koera lemmikkrõbinad või muud maiused, misjärel see hoiab teda tegevuses ning aitab arendada nii koera taipu kui ka füüsist.

MAIUSE OTSIMISE LUST: Nina Ottossoni Small Treat Tumble maiusepall sobib suurepäraselt koera treenimiseks ja premeerimiseks. Aseta
selle põrkava ja veereva mängupalli sisse koera lemmikkrõbinad või muud maiused ja lase koeral sellega mängida ning juurelda, kuidas maiused palli seest kätte saada.

TREENING KEHALE JA VAIMULE: Nina Ottossoni mänguasjad ja mõistatused koertele aitavad koeral arendada probleemide lahendamise oskusi ning stimuleerivad koera taipu läbi mängu ja lusti.

RÕÕM TOAS JA ÕUES: Nina Ottosson Small Treat Tumble maiusepall pakub koerale mängulusti nii toas kui ka välitingimustes! Tugeva konstruktsiooni ja kergesti puhastatava pinnaga mänguasi sobib suurepäraselt nii toa- kui ka õuemängudeks igal ajal!  

LEVEL 1 VÄLJAKUTSE: Esimese taseme (Level 1) koerte mänguasjad sobivad suurepäraselt mänguasjade ja mõistatuste tutvustamiseks kutsikatele. See Level 1 Small Treat Tumble maiusepall aitab mängude ja mõistatuste vastu huvi äratada ning valmistab koera ette keerukamateks mängudeks tulevikus.

MÄNGIGE KOOS: Nina Ottossoni mõistatused koertele keskenduvad koera taibu treenimisele. Juhenda koera mängimise ajal ning ära lase tal mänguasja lihtsalt närida. Õpeta koera mõistatust lahendama ning mängi ja lõbutse koos temaga. Aseta mänguasi muuks ajaks koera silma alt ära.  

LIHTNE PUHASTADA: Puhasta Nina Ottossoni mänguasjad ja mängud jooksva sooja vee ja maheda seebiga. Loputa hoolikalt.

Nina Ottossoni mõistatused koertele:

• Võitlevad igavusega ja hoiavad koera tegevuses– Igavusepeletajad

• Aitavad vähendada hävituslikku käitumist ning treenivad koera taipu.

• Tugevdavad koera ja koeraomaniku vahelist sidet.

• Pakuvad rõõmu kõikidele koertele – olenemata vanusest ja suurusest.

Suurus: Läbimõõt 10,5 cm

Mõõdud
S

Toote materjal, hooldusjuhis
Toote materjal: plast.
Puhastada vastavalt vajadusele

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Mänguasi on mõeldud mängimiseks koos koeraga. Kontrollida aeg-ajalt mänguasja seisukorda. Kui mänguasi on katki, ei tohi lasta koeral sellega mängida!

Tootja, pakendaja, turustaja
Nina Ottosson

Päritoluriik
Rootsi

Laost otsas

Tootekood: 148271 Kategooriad: , , , , Silt:

Lisainfo

Värv

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.