Meist

PetSpot internetipoe omanik on Showit OÜ.
Showit asutati küll juba 2018. aastal, kuid internetikaubanduse juurde jõudsime alles 2020.

Ettevõtte asutaja ja põhiline eestvedaja on Kätlin Klein, kes enda kohta kirjutab järgmist.

“Olen juba lapsepõlvest peale pidanud erinevaid lemmikloomi – alates kaladest kuni koerte-kassideni. Viimased aastad või aastakümnendki olen pühendunud koertele. Tõukoerte aretus on minu hobi, mis nõuab aega ja tööd. Olen varem tegelenud ka koerte koolitajana, kuid praegu pühendun pigem oma koerte ja teiste lemmikloomadega tegelemisele. Lisaks koertele on meil kodus ka kassid, tõuküülikud, merisead ning akvaariumi- ja tiigikalad.
Läbi mitmekülgse isikliku kogemuse lemmiklooma omanikuna mõistan klienti paremini ja seeläbi saame pakkuda ka kliendile orienteeritud teenuseid ja pidevalt laienevat kaubavalikut.”


Kätlin Klein

Meie konsultantide võrgustikku kuulub mitmeid vähemate või rohkemate lemmikloomade omanikke, kes läbi oma kogemuste aitavad PetSpotil areneda just vastavalt loomaomanike nägemusele, vajadustele ja soovidele.

Leiame lemmikloomatarvete turul kitsaskohad toodete valiku ja pakutavate teenuste osas ning pakume neile omalt poolt lahendusi.

Selles osas toodete ja teenuste sortimendi laiendamine on üks suund, mida PetSpot järk-järgult ette võtab. Kindlasti paneme rõhku parimale klienditeenindusele ja kiire tarne võimaldamisele. Samuti tasub pidada peal pilku meie blogil, kuhu ilmub järjest huvitavaid ja kasulikke artikleid erinevatel teemadel.

Kui Sa, armas lugeja, oled jõudnud siiamaani, siis ilmselt see teema on ka Sulle hingelähedane. Ootame alati uue nägemusega ja muidu vahvaid inimesi oma konsultantide hulka. Võta aga julgelt ühendust kirjutades otse Kätlinile.

Aitäh lugemast ja head ostlemist!

X