LED tooted turvalisuse tagamiseks pimedal ajal

Meil on käes aasta pimedaim aeg, mil päev on nii lühike, et enamus pikemaid jalutuskäike argipäeviti tuleb meil teha pimedas/hämaras. Vahel ka udus või tugevas sajus.

Sellistes tingimustes on autojuhil väga keeruline märgata nii inimest kui looma, kelle puudub helkur vm valgustusega ohutustoode.
Kui jalutusteekond viib välja valgustatud tänavate võrgustikust, siis on elementaarne, et valgustame nii ennast (pea- vm lamp, helkurid) kui ka oma lemmikut.
Koera parema nähtavuse tagamiseks on välja töötatud erinevaid tooteid ja igaüks leiab kindlasti endale sobiliku. (Jätkub pärast pilti)

Kuidas valida oma lemmikule sobilikku toodet?

Esmalt tasub järele mõelda milleks seda toodet tarvis on?

1. Kas on vaja piisavate helkuritega teha teele sattunud koera autojuhile paremini nähtavaks?
Sellest reeglina piisabki valgustatud linnatänavatel liiklejale. Hea uudis on see, et helkuritega on varustatud väga palju tooteid – kalearihmu, jalutusrihmu, koerte riideid.
Alati tasub ostes veenduda, et tootel on lisaks tavalistele oodatud funktsioonidele ka ohutuse tagamiseks lisatud helkurribad või muud sama efekti andvad lisandid.
Meie poes leiduvad helkuritega varustatud tooted leiate siit.

2. Kui tunnete, et soovite oma lemmiku turvalisust tõsta, siis tasub mõelda kaelarihma või trakside külge kinnitatava tulukese peale. Need on spetsiaalselt disainitud olemaks piisavalt heledad ja õige tonaalsusega, et autojuhil on neid kerge märgata. Tulukese saab mugavalt kinnitada koera kaelarihma või trakside külge. Nii on seda lihtne ka ringi tõsta kui soovite erinevaid rihmu kasutada. Tulukesega varustatud vallatul lemmikul on ka omanikul lihtsam silma peal hoida.
PetSpotis müüdavad tulukesed leiate siit.

3. Kui Te liigute palju asulast väljas ja soovite kas jälgida paremini oma koera liikumist ka suuremal distantsil või teha ta suurepäraselt silmatavaks ka autojuhile, siis tasub vaadata LED rihmasid. Tänapäevane LED rihm on laadimisfunktsiooniga, mis teeb tema kasutuse odavaks. LED rihmade valgustugevus ja teised funktsioonid võivad olla veidi erinevatel tootjatel erinev, kuid kõik on siiski optimeeritud tagamaks Teie lemmiku maksimaalne nähtavus ja seeläbi ka ohutus just pimedas.
Meie poes müüdavate LED rihmadega saate tutvuda siin.

NB! Jaanuari kuu jooksul on kõik helkuriga varustatud tooted ja LED tulukesed ning rihmad -10%. Soodustuse saamiseks kasutage ostukorvis koodi Jaan2021.